kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Ślubna wiązanka
2007/4/25 0:10:00

Jest dopełnieniem stroju panny młodej: klasyczna lub awangardowa, duża lub mała, skromna i prosta lub o niemal barokowym przepychu. Ślubna wiązanka to ten element stroju, któremu musimy poświęcić sporo czasu i uwagi, aby był prawdziwą ozdobą i podkreślał urodę panny młodej.

Jakie kwiaty wybrać? Decyzja ta zależna jest od kilku czynników: koloru i stylu ślubnej kreacji, charakteru panny młodej i co może wydać się nieco dziwne – od jej figury. Panie wysokie i szczupłe mogą mieć wiązanki długie, opadające w dół, natomiast te, którym natura poskąpiła wzrostu, za to w dwójnasób obdarzyła je centymetrami w „strategicznych rejonach” powinny raczej wybierać spośród mniejszych bukietów o okrągłej, zwartej formie.

Kolor bukietu jest zwykle dopasowany do sukienki, jednak biorąc pod uwagę fakt, że nadal większość panien idzie do ślubu w tradycyjnej bieli, możemy wybierać spośród całej palety barw: od najjaśniejszych pasteli, po krwiste czerwienie – w zależności od upodobań i temperamentu panny młodej. Ciągle modne są klasyczne róże i storczyki, czasem dziewczyny decydują się na wiązanki z kwiatów mieszanych, a ostatnio w charakterze „ślubnych” kwiatów pojawiają się nawet uważane dotąd za kwiaty „pogrzebowe” kalie.

Strony: [1] [2] następna »

()
Oprac: Adrianna Buniewicz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: kwiaty, wiązanka ślubna, ślub