kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Pomysły na oryginalny ślub
2009/5/2 14:00:00

Gdzie zorganizować wesele, żeby było oryginalne i niepowtarzalne ? To pytanie często zadają sobie przyszli małżonkowie. Postaramy się przedstawić kilka pomysłów na spędzenie tych wyjątkowych dni w nietuzinkowy sposób.

Możliwości organizacji wesela są nieograniczone. Tradycjonaliści wybiorą zapewne organizację imprezy w domach przyjęć lub coraz częściej w plenerze na wzór amerykański.

Wśród bardziej ekscentrycznych pomysłów występują bardziej egzotyczne miejsca, takie jak Meksyk lub Polinezja, gdzie można zorganizować ślub z mieszanką tradycyjnych ludowych zwyczajów.

W organizacji wesel na świeżym powietrzu miejscowości górskie mają wiele do zaoferowania.
Można zorganizować imprezę w górskiej chacie, otoczonej ze wszystkich stron śniegiem, a wspólna przejażdżka na nartach na pewno będzie niezapomnianą chwilą.

A dla tych, którzy chcą zorganizować ślub za granicą, proponujemy ślub w Szwecji, gdzie istnieje kościół cały wybudowany z lodowych brył. Ślub w lodowej scenerii z towarzystwem reniferów, sań i śnieżnych krajobrazów jest bardzo urzekający.

Las Vegas jest jednym z najpopularniejszych miejsc docelowych dla małżonków, gdzie za 100 dolarów i zaledwie w kilka minut można poślubić ukochaną osobę. Istnieje tam wiele tanich wypożyczalni strojów weselnych oraz niezliczone ilości kaplic kościelnych.

Dla miłośników dużych wysokości dobrym pomysłem będzie wynajęcie śmigłowca i zawarcie małżeństwa przy locie spadochronem. A jeśli małżonkowie są pasjonatami głębin morskich, można wybrać się na Wyspy Bahama. Pozostawiając oczekujących gości na udekorowanych łodziach można zanurkować w morską otchłań.

Wybór miejsca podróży poślubnej jest już o wiele łatwiejsze i mniej kosztowne, ze względu na liczbę uczestników. Najczęściej wybierane kierunki to: Turcja, Tunezja, Grecja ale także egzotyczne miejsca: Dominikana, Tajlandia, Meksyk czy Rejsy po Morzu Śródziemnym.

Informacje:


()
Oprac: Aleksandra Dudzisz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: ślub amerykański, ślub w Las Vegas, ślub w egzotycznym miejscu, ślub w górach


 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»