kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Pomysły na oryginalny ślub
2009/5/2 14:00:00

Gdzie zorganizować wesele, żeby było oryginalne i niepowtarzalne ? To pytanie często zadają sobie przyszli małżonkowie. Postaramy się przedstawić kilka pomysłów na spędzenie tych wyjątkowych dni w nietuzinkowy sposób.

Możliwości organizacji wesela są nieograniczone. Tradycjonaliści wybiorą zapewne organizację imprezy w domach przyjęć lub coraz częściej w plenerze na wzór amerykański.

Wśród bardziej ekscentrycznych pomysłów występują bardziej egzotyczne miejsca, takie jak Meksyk lub Polinezja, gdzie można zorganizować ślub z mieszanką tradycyjnych ludowych zwyczajów.

W organizacji wesel na świeżym powietrzu miejscowości górskie mają wiele do zaoferowania.
Można zorganizować imprezę w górskiej chacie, otoczonej ze wszystkich stron śniegiem, a wspólna przejażdżka na nartach na pewno będzie niezapomnianą chwilą.

A dla tych, którzy chcą zorganizować ślub za granicą, proponujemy ślub w Szwecji, gdzie istnieje kościół cały wybudowany z lodowych brył. Ślub w lodowej scenerii z towarzystwem reniferów, sań i śnieżnych krajobrazów jest bardzo urzekający.

Las Vegas jest jednym z najpopularniejszych miejsc docelowych dla małżonków, gdzie za 100 dolarów i zaledwie w kilka minut można poślubić ukochaną osobę. Istnieje tam wiele tanich wypożyczalni strojów weselnych oraz niezliczone ilości kaplic kościelnych.

Dla miłośników dużych wysokości dobrym pomysłem będzie wynajęcie śmigłowca i zawarcie małżeństwa przy locie spadochronem. A jeśli małżonkowie są pasjonatami głębin morskich, można wybrać się na Wyspy Bahama. Pozostawiając oczekujących gości na udekorowanych łodziach można zanurkować w morską otchłań.

Wybór miejsca podróży poślubnej jest już o wiele łatwiejsze i mniej kosztowne, ze względu na liczbę uczestników. Najczęściej wybierane kierunki to: Turcja, Tunezja, Grecja ale także egzotyczne miejsca: Dominikana, Tajlandia, Meksyk czy Rejsy po Morzu Śródziemnym.

Informacje:


()
Oprac: Aleksandra Dudzisz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: ślub amerykański, ślub w Las Vegas, ślub w egzotycznym miejscu, ślub w górach


 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »