kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Oryginalny prezent ślubny? Podaruj niezapomniane wspomnienia
2014/5/23 0:37:45

Wręczając ślubny prezent staramy się, aby przyniósł on radość obdarowanym i pozostał długo w ich pamięci. Chociaż chętnie wręczamy przyszłym małżonkom gotówkę, to warto pokusić się o oryginalniejszy podarunek, który będzie niezapomnianym przeżyciem. Może zamiast żelazka czy odkurzacza, zdecydujemy się podarować np. lot balonem dla dwojga lub kurs sushi?

Obdarowując bliskie osoby staramy się być oryginalni i nietuzinkowi, aby prezent na długo pozostał w pamięci i sprawiał autentyczną przyjemność. Mimo, iż najłatwiejszym rozwiązaniem jest podarowanie gotówki, coraz chętniej szukamy ciekawych i niestandardowych rozwiązań, jak pokazuje zainteresowanie serwisem prezentmarzen.pl.

fot. prezentmarzen.plNa liście najbardziej niepożądanych prezentów ślubnych znajdują się artykuły AGD/RTV, jak wynika z projektu ZIWO 2012 na próbie 1200 respondentów. Niechęć do otrzymania kilku żelazek, kolejnego miksera lub odkurzacza jest duża, jedynie 7% ankietowany chciałoby przyjąć taką formę upominku.

Najważniejsza w doborze odpowiedniego podarunku jest znajomość upodobań młodej pary lub wywiad środowiskowy wśród najbliższych. Zawsze również istnieje ryzyko, że ktoś już wpadł na podobny pomysł, dlatego warto upewnić się, czy prezent nie będzie się powtarzał.

Z sondy serwisu prezentmarzen.pl wynika, że aż 56% ankietowanych wolałoby samemu wybrać sobie prezent. 29 % uważa, że lepiej kupić pojedynczy wcześniej wybrany podarunek, a 10 % nie ma zdania, która forma upominków jest lepsza.

Obecnie doskonałym rozwiązaniem na niestandardowy prezent ślubny jest podarowanie tzw. Box'u zawierającego od 21 do 24 propozycji, aby młoda para mogła wybrać ten podarunek, który najbardziej jej odpowiada. Zestawy podarunkowe zawierają niestandardowe propozycje prezentów wywołujących niezapomniane emocje, które nowożeńcy będą wspominać przez lata.

- Największym zainteresowaniem w kategorii prezentów dla dwojga, najczęściej wybieranych na upominki ślubne, cieszą się te związane ze SPA czyli np. weekednowe pakiety SPA, seanse w grocie solnej czy masaże ciała. Inne równie często wybierane propozycje to: kurs sushi, nurkowanie dla dwojga, indywidualny trening tenisa czy lot samolotem widokowym- mówi Kornel Piesio, PR Manager serwisu prezentmarzen.pl.- Czasem też na jeden prezent składa się kilka par – dodaje.

Na początku wspólnej drogi małżonkowie często nie mogą sobie pozwolić na dodatkowe wydatki. Wspólny lot balonem czy egzotyczny masaż, to luksus na który rzadko kiedy stać młodą parę. Samo przyjęcie ślubne to nie lada koszt. Dlatego coraz częściej również podarowujemy prezenty, które pozwalają odciążyć nowożeńców np. ofiarując ślubną sesję fotograficzną czy naukę pierwszego tańca.

Prezent ślubny powinien być ładny, niebanalny ale i przydatny jednocześnie. Nowa moda na podarowanie niezapomnianych doznań, z okazji zawarcia związku małżeńskiego, podpowiada nam ciekawie propozycje. Ponieważ wybór jest duży można precyzyjnie dobrać prezent odpowiedni do zainteresowań i pasji nowożeńców, który będzie miłym wspomnieniem na całe życie.()


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: małżeństwo, prezent, ślub


 


 


 

Niezwykle aromatyczny, bogaty smakowo tort zadowoli zarówno miłośników klasycznych ciast jak i nie przepadających za słodkimi ciężkimi wypiekami.»